8496 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 23 oktober 2023 -
4051 Färglitografi
Såld: 1.400 kr
Såldes den 18 februari 2019 -
2163 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 19 februari 2018
7113 Litografi
Akvarellerad, Rune Nilsson (1927-1996), Hökbo, 71x83
Såld: 100 kr
Såldes den 21 juni 2010 -
5292 Färglitografier
Såld: 4.700 kr
Såldes den 10 maj 2004